Zamów Fronty -Lakiernia Meblowa

Jesteśmy wyspecjalizowanym producentem WYSOKIEJ JAKOŚCI elementów lakierowanych stosowanych  do produkcji mebli .

Od 15 lat zaopatrujemy w fronty meblowe MDF, MDF Frezowane oraz Fornirowane we wszystkich dostępnych na rynku wzorach, kolorach, matowościach oraz grubościach, świadczymy również usługi na powierzonym materiale.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy oparty na maszynach CNC, wieloetapową kontrolę jakości , Magazyn Płyt oraz własną dostawę autami przystosowanymi do przewożenia elementów meblowych pod Twoje drzwi.

Wykorzystujemy w produkcji tylko sprawdzone  materiały – nowoczesne najwyższej jakości Niemieckie lakiery poliakrylowe firmy HESSE LIGNAL które jako jedne z niewielu systemów lakierniczych posiadają znakomitą strukturę odporność mechaniczna oraz atesty na kontakt z żywnością oraz są bezpieczne dla dzieci – system może być stosowany w produkcji mebli dziecięcych – „Bezpieczeństwo zabawek wg DIN EN 71-3:2019+A1:2021” – Będzie to dodatkowy argument dla zakupu Twoich mebli

Wykonujemy  w produkowanych elementach wszystkie usługi związane z wierceniem, klejeniem oraz przygotowaniem elementów do montażu – otrzymujesz produkt gotowy do zamontowania.

Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z podmiotami z branży wyposażenia wnętrz zaowocowało stworzeniem wielu sprawdzonych profesjonalnych rozwiązań gwarantujących bezproblemową współpracę w zakresie dostawy gotowych elementów lakierowanych do klienta.

Zamówienie złożysz w Naszym autorskim systemie obsługi klienta online hurt.zamówfronty.pl, tutaj wybierzesz wszystkie szczegóły zamawianych elementów, będziesz wiedział na jakim etapie jest Twoje zamówienie, gdzie znajduje się w produkcji oraz zostaniesz poinformowany o gotowości zamówienia do dostawy.

Nasza kadra złożona jest wyłącznie z specjalistów z bogatym doświadczeniem w branży, posiadamy wieloetapowy system kontroli jakości co jest gwarancją doskonałego produktu finalnego.

Nasi specjaliści doradzą bezproblemowe rozwiązania technologiczne oraz pomogą na każdym etapie zamówienia – znamy i rozwiązaliśmy wszystkie problemy występujące w branży – postaw na doświadczonego Partnera

Jeśli poszukujesz produktu najwyższej jakości oraz jesteś zmęczony problemami występującymi u małych producentów nasza wyjątkowa na rynku oferta jest dla Ciebie

Masz pytania – Zadzwoń pod numer  796999540 lub 505412112 chętnie pomożemy rozwijać się także Twojej firmie !

 

zainteresowała cię nasza oferta?
skontaktuj się z nami telefonicznie 530 530 632 lub poprzez zakładkę kontakt