Elementy Meblowe Lakierowane dla producentów Mebli

Jesteśmy wyspecjalizowanym producentem WYSOKIEJ JAKOŚCI elementów lakierowanych stosowanych  do produkcji mebli .

 

Zaopatrujemy zakłady stolarskie w fronty meblowe MDF, MDF Frezowane oraz Fornirowane we wszystkich dostępnych na rynku wzorach, kolorach, matowościach oraz grubościach, świadczymy również usługi na powierzonym materiale.

 

Wykorzystujemy w produkcji tylko sprawdzone  materiały – nowoczesne najwyższej jakości Niemieckie lakiery poliakrylowe firmy HESSE LIGNAL które jako jedne z niewielu systemów lakierniczych posiadają znakomitą odporność mechaniczna oraz atesty na kontakt z żywnością oraz są bezpieczne dla dzieci – system może być stosowany w produkcji mebli dziecięcych.

 

Wykonujemy  w produkowanych elementach wszystkie usługi związane z wierceniem, klejeniem oraz przygotowaniem elementów do montażu – otrzymujesz produkt gotowy do zamontowania.

 

Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z podmiotami z branży wyposażenia wnętrz zaowocowało stworzeniem wielu sprawdzonych profesjonalnych rozwiązań gwarantujących bezproblemową współpracę w zakresie dostawy gotowych elementów lakierowanych do klienta.

 

Zamówienie złożysz w Naszym autorskim systemie obsługi klienta online hurt.zamówfronty.pl, tutaj wybierzesz wszystkie szczegóły zamawianych elementów, będziesz wiedział na jakim etapie jest Twoje zamówienie, gdzie znajduje się w produkcji oraz zostaniesz poinformowany o gotowości zamówienia do dostawy.

 

Nasza kadra złożona jest wyłącznie z specjalistów z bogatym doświadczeniem w branży, posiadamy wieloetapowy system kontroli jakości co jest gwarancją doskonałego produktu finalnego.

 

Nasi specjaliści doradzą bezproblemowe rozwiązania technologiczne oraz pomogą na każdym etapie zamówienia – znamy wszystkie problemy występujące w branży.

 

Jeśli poszukujesz produktu najwyższej jakości oraz jesteś zmęczony problemami występującymi u małych producentów nasza wyjątkowa na rynku oferta jest dla Ciebie

 

Masz pytania – Zadzwoń pod numer  796999540 chętnie pomożemy rozwijać się także Twojej firmie !

zainteresowała cię nasza oferta?
skontaktuj się z nami telefonicznie 530 530 632 lub poprzez zakładkę kontakt